The Movie "The Undefeated" -
Roman Shukhevych (Taras Chuprynka)

               Командир Армiї Безсмертних - Головний Командир У.П.А.
Роман Шухевич (Тарас Чупринка)


Командир Армiї Безсмертних

    Як мало ми, украаїнц?, знааємо про  не таку вже й далеку минувщину нашої Батьк?вщини, зокрема, про участь України у Другiй свiтовiй вiйнi, про Визвольний нацiоналiстичний рух - Українську Повстанську Армiю, про легандирного Головнокомандуючого УПА генерал - хорунжого Романа Шухевича.  Ще менше про цi поiї знає свiт.
    Iм"я Командира Шухевиича - Чупринки десятилiттями чекає, аби постати перед свiтом i власним народом у правидному образi, насамперед, ще й том , що через нього є змога вiдобразити образ самої УПА як власне армiя, дисциплiнованої i чiтко структурованої, опертої в боротбi на всенаародну пiдтримку.
    Актуальнiсть задуми, безумовно, впадає у вiчi.  Правда про УПА матиме, насамперед, виховне значення особливо для пiдростаючого поколiння - бо на прикладi генерал Шухевича i його бойових побратимiв (якi цiного власного життя наближали нашу Незалежнiсть) - ми повиннi виховувати справжнiх державникiв, для яких Україна не порожнiй звук, а спраба життя!
    Кiнопроект "Командир Армiї Безсмертних" - на має тiльки суспiльне значенння...  Це твiр, який iснує у вимiрах художнiх образiв, це справжня трагедiя у формi псехологiчної драми, яка розрахована на емоцiйний катарсис.  Шлях вiд задуму, вiд сценарiю до фiльму надто складаний (особливо у нашi часи) - залежить i вiд Бога, i вiд Держави, i, безумовно, вiд пiдтримки вiдчизняних i закордоних спонсоорiв та меценатiв.
    Об"єднаємо ж наш? зусилля!
 
 

Click here to return back to The Immortal Commander Home PageClick here to continue reading about The Immortal Commander - Roman Shuchevych
 

The Movie    Hryhoriy Hlady   Photo Album     Полководець У.П.А.     Sviato U.P.A.
 
 

Comments & suggestions: webmaster@ukemonde.com
Last modified: May 17, 2000
© All Rights reserved, ValRom
This page was created by: