Welcome History Contactez Contacts - English
Уkрaїнська Греко-Католицька  Парофія
Святого Архистратига Михаїла
2388 Iberville Street,
Montreal, Quebec, H2K 3C6
Парохіяльна заля:
 2376
Iberville Street,
Montreal, Quebec
Душпастир: о. Ігор Ощіпко
(514) 521 - 2234
ihor@poklik.com


Запрошуємо Вас завітати до мальовничої історичної будівлі нашої Церкви
Святого Архистратига Михаїла у Монреалі.


Вам стане у пригоді знімкита знімки 
На bulletin блозі нашого Пароха можете ознайомитися з останніми новинами , та стати членом нашої віртуальної парафії на facebook! Маєте можливість послухати розповіді про історію нашої парахії в релігійній рубриці монреальської радіопрограми Український час
.
Дорогі парохіяни, колишні парохіяни, друзі і знайомі!
У 2011 році Українська Католицька Церква Святого Архистратига Михаїла у Монреaлі святкуватиме свій столітній ювілей.
Наближення цієї визначної річниці нагадує нам усім, як сьогоднішнім так і колишнім парoxіянам, а також приятелям нашої церкви, ті часи, коли у пошуках кращої долі в далекій Канаді, перші хвилі українців перетнули океан та пустили нові паростки на далекому континенті.Церкву Святого Архистратига Михаїла - першу українську католицьку парохію в провінції Квебек - заснував наш славний Митрополит, Слуга Божий Андрей Шептицький під час свого офіційного візиту до Канади в 1911 році.
St.Michael Готуючись гідно відзначити нашe 100-ліття, ми вже започаткували декілька ювілейних проектів: оформлення до друку ювілейної книги, виготовлення та встановлення меморіальної дошки, святковий бенкет та інші.

Запрошуємо і Вас також внести вклад в підготовку до цього свята.
Ви можете виповнити отриману з цим листом картку пожертви і надіслати її до Церкви у доданому до листа конверті.

29 - 30 жовтня 2011 року щиросердно запрошуємо Вас узяти участь в урочистому святкуванні століття Української Католицької Церкви Святого Архистратига Михаїла у Монреалі. Воно стане радісною нагодою знову об’єднатися біля духовних витоків з давніми друзями та знайомими, які зберуться на свято з далеких та близьких країв.

У суботу ввечері 29 жовтня урочистості розпочнуться святковим бенкетом у ресторані Le Rizz (6630 Jarry East St Leonard QC H1P 1W3). У неділю 30 жовтня о 10:00 год. буде відслужено Архиєрейську Св. Літургію очолювану єпископом Торонтонської Епархії кир Стефаном Хмілярем в співслужінні духовенства. Після святочної Служби Божої відбудеться церемонія відкриття меморіальної дошки.

Про всі ці події пов’язані із святкуванням сотого ювілею церкви св. Михаїла , ми будемо повідомляти вас через місцеве радіо Український Час. Також ви зможете отримати усі необхідні інформації на нашій веб-сторінці: http://www.ukemonde.com/stmichael.html або на фейс-бук чи просто зателефонувавши у наш офіс: 514-521-2234. Будь ласка, повідомте своїх друзів і знайомих про цю подію, бо ми можемо не мати їхніх адрес. Communion

Міць громади гартується її членами. Ваша підтримка – чи то грошова пожертва, чи привітання до ювілейної книги, чи наданий до альбому знімок із Вашого домашнього архіву - це данина шани нашим попередникам і утвердження спільних досягнень.

Ми з нетерпінням чекаємо  зустрічі з Вами на святкуванні та дозволимо собі скористатися цією нагодою, щоб висловити Вам щиру вдячність за Вашу підтримку.

Зичливий у Господі,

о. Ігор Ощіпко - Парох
Зауваження та пропозиці просимо надсилати на адресу:
ihor@poklik.com або ukemonde@hotmail.com
Сторінка оновлена в Березні 2011 року

© Всі права захищені, Ukemonde